PARTNERSKE ORGANIZACIJE IZ ITALIJE I OVE GODINE PODRŽALE RAD FONDACIJE

cropped-fzg222.jpg

U saradnji sa UG HO „BOS-IT“ i gospodjom Monicom Romano, partnerske organizacije iz Italije Fondazione Maria Enrica i CUORE AMICO FRATERNITA’ ONLUS i ove godine su podržali rad Fondacije zajednice Gradačca. Na račun Fondacije uplaćena su sredstva u iznosu od 5.000,00 eura za realizaciju projekata od značaja za Fondaciju. Srdačno se zahvaljujemo prijateljima iz Italije na nesebičnoj podršci koju pružaju Fondaciji u njenom radu i nadamo se da će i u buduće prepoznati rad i zalaganje menadžmenta Fondacije u ostvarivanje ciljeva zbog kojih je Fondacija i osnovana. Ujedno pozivamo sve privredne i druge subjekte sa područja naše Općine da se aktivno uključe u rad Fondacije i da zajednički doprinesemo poboljšanju uvjeta života svih stanovnika naše Općine.

Fondazione Maria Enrica